Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

KONTAKTY

ELEKTROKOLA.cz s.r.o.
Petrovice 19
592 31 Nové Město na Moravě
tel: +420 722301302
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » Apache

Apache

Historie jízdních kol a elektrokol Apache Bicycles se začala psát v roce 2001, kdy značka vznikla a vyrobila svoje první kola. Za Apache Bicycles stojí čtyři bývalí čeští cyklističtí a triatlonoví závodníci, kteří se ve výrobě a prodeji kol, cyklistických komponentů a doplňků pohybují od samého začátku svobodného podnikání v Čechách. Založení vlastní značky kol bylo významným milníkem jejich podnikatelské dráhy, která odstartovala už začátkem devadesátých let pouze na základě jejich zkušeností a rodinného kapitálu.

Hned v začátcích jsme měli v Apache Bicycles štěstí na volbu závodníků, které jsme podporovali v jejich cestě za úspěchy. Psal se rok 2003, když dnes už fenomenální Jarda Kulhavý vyhrál na kole Apache vše, co mohl, včetně titulu juniorského mistra světa. I díky tomu se kola Apache stala známá a oblíbená mezi závodníky, hobíky i turisty.

Dalším významným milníkem byl rok 2008, ve kterém Apache Bicycles rozšířil svoji nabídku o elektrokola. Ta byla zpočátku pouhým zpestřením kolekce značky, ale postupem času se stala důležitou součástí její nabídky. Během uplynulých deseti let se Apache stal jedním z lídrů trhu s elektrokoly nejen v České republice, ale v celé střední Evropě.

Při vývoji a výrobě jízdních kol a elektrokol se všichni v Apache Bicycles zaměřujeme především na jejich funkčnost a spolehlivost. Důraz klademe na preciznost montáže i kvalitu používaných komponentů. Většina dílů tak pochází od renomovaných výrobců jako jsou Shimano, SR Suntour, Schwalbe, Ritchey, Bosch, LG nebo Bafang.

Velice důležité je pro nás také to, jak jednotlivé modely vypadají a jak na zákazníky působí. V tomto směru se snažíme prezentovat originálním designem a nápaditými názvy jednotlivých modelů. Indiánské téma nám od začátku učarovalo a jsme rádi, že za dobu naší existence zaujalo i mnoho našich zákazníků.

Naším cílem je oslovit co možná nejširší spektrum zákazníků. V našem sortimentu pro letošní rok tak najdete jízdní kola a elektrokola různých kategorií a cenových úrovní.

Kolekci Apache Bicycles pro rok 2018 tvoří 55 různých variant elektrokol. Vše od základních městských modelů až po špičkově vybavená horská elektrokola.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a i vy se zařadíte mezi naše spokojené zákazníky.

Váš Apache Bicyclescena pro vás 23 990 Kč

doprava zdarma
top produktcena pro vás 28 990 Kč

doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarmacena pro vás 29 990 Kč

doprava zdarma
top produktcena pro vás 29 990 Kč

doprava zdarma
top produkt


doprava zdarma
top produkt


doprava zdarma
top produkt


doprava zdarmacena pro vás 32 990 Kč

doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma
top produkt


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma
top produkt